Menüü

Kokkuvõte

Hasartmäng on muutuste teel. Hasartmänguoperaatorid püüavad kasutada uusi tehnoloogilisi lahendusi, et muuta see kliendile veelgi atraktiivsemaks. Paralleelselt interaktiivsele hasartmängule areneb endiselt ka traditsiooniline hasartmäng.

Muutustega peab kaasas käima ka õiguslik regulatsioon, eelkõige Interneti-hasartmängu tulekut Eesti hasartmänguturule arvesse võttes. Rahandusministeeriumis ongi väljatöötamisel uue hasartmänguseaduse eelnõu. Hasartmänguseaduse eelnõus esitatud uued põhimõtted ja reklaamiseaduse eelnõu hasartmängureklaami keelustamise täpsem regulatsioon on ärevile ajanud mängukorraldajad, kes on viimastel aastatel pidanud korduvalt oma investeeringuid ja strateegiaid muutma seoses riigi otsustustega hasartmängumaksu tõstmise osas.

Artiklis antakse ülevaate kasiinodega seotud põhilisematest probleemidest Eestis. Aktuaalseim ja ehk praegu huvipakkuvaim teema on Interneti-hasartmäng ja selle võimalikkus Eestis. Autor peatub korraldus- ja tegevuslubadega seotud küsimustel, hasartmängu järelevalvel ja hasartmängu reklaami temaatikal.

Sulge

Sisenege veebiväljaandesse